Pokoje hotelowe – jak posprzątać je na czas?

Muzyka dla dziecka
Maj 15, 2015
Obroża dla psów
Akcesoria pełne wdzięku – obroże dla psów
Maj 19, 2015
0

Wózki hotelowe znacznie skracają czas potrzebny na przygotowanie pokoju dla kolejnych gości

Sprzątanie i dbanie o czystość w hotelu to niezwykle trudne zadanie. Nie jest to zwykłe sprzątanie, które znamy z wielu firm sprzątających, bowiem obsługiwanie hotelu wymaga przede wszystkim cichej i dyskretnej pracy, tak by nie zaburzać wypoczynku wszystkim osobom, które właśnie w nim goszczą. Odpowiednie wózki hotelowe są więc sprzymierzeńcem dla wszystkich pracowników obsługi hotelowej, oraz dla właścicieli samych hoteli. Dzięki ich stosowaniu goście nie muszą czuć się zirytowani obecnością ekipy sprzątającej na terenie hotelu, a cały proces przebiega znacznie spokojniej i korzystniej dla osób zakwaterowanych w hotelu.

Cicha i zorganizowana praca

Tego typu wózki hotelowe posiadają zazwyczaj wiele przegródek na śmieci, oraz na niewielkie i poręczne urządzenia czyszczące. Ich zaletą jest fakt, że możemy w nich umieścić dzięki uchwytom praktycznie wszystko to, czego potrzebujemy do wyczyszczenia pokoi i przygotowania ich dla następnych gości, którzy odwiedzą nasz hotel. Ich zaletą jest także fakt niezwykle cichej pracy, dzięki czemu na pewno obecność obsługi hotelowej nie będzie przeszkadzała gościom praktycznie o żadnej godzinie. Ciche kółka, oraz bezszelestnie wyjmowane szufladki i zdejmowane z uchwytów narzędzia to podstawa wyposażenia tego typu wózków. Takie wózki hotelowe mogą pomieścić niesamowicie wiele przedmiotów, oraz śmieci, dzięki czemu przygotować możemy jednocześnie nawet kilka pokoi bez konieczności usuwania nieczystości z wózka.

wózki hotelowe

Wózki hotelowe znacznie skracają czas potrzebny na przygotowanie pokoju dla kolejnych gości

Pokój musi być przygotowany na czas

To podstawowe wyposażenie praktycznie każdego hotelu, który dba o wysoki poziom zadowolenia swoich klientów. Przede wszystkim to również wygoda dla osób sprzątających w takich miejscach, bowiem wykorzystanie wielu szufladek i pojemników na śmieci sprawia, że praca przebiega jeszcze szybciej i jest przyjemniejsza dla osoby, która ją wykonuje. Dzisiaj powszechnie takie wózki hotelowe są wykorzystywane w praktycznie każdego typu hotelów – od dużych i luksusowych, aż po najmniejsze motele i pensjonaty. Praktycznie w każdym z tych miejsc taki wózek będzie przydatny i spełni swoje funkcje, ułatwiając pracę naszemu personelowi, oraz sprawiając, że praca będzie przebiegała cicho.

Dziś wykorzystuje się niezwykle powszechnie wózki hotelowe w pracy w hotelach. Dzięki temu, że posiadają ciche kółka, oraz wiele uchwytów i pojemników będziemy w stanie wyczyścić znacznie większą powierzchnię w sposób dyskretny, czyli taki, na jaki liczą właśnie nasi klienci hotelowi. Nie chcemy przecież w żaden sposób tego typu czynnościami zakłócać ich wypoczynku i sprawiać, by czuli się w naszym hotelu nieswojo.

1 Komentarz

  1. domixx_ napisał(a):

    Ważne też jest, by mieć odpowiednie środki czystości. W ten sposób można zaoszczędzić czas i pieniądze 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*