Jak wybierać oświetlenie do domu?

Buty na lato
Hity na lato – moda na buty 2015!
Czerwiec 1, 2015
Vilcacora
Vilcacora – lecznicze pnącze z lasów Amazonii
Czerwiec 2, 2015
0

nowoczesne oświetlenieWybierając oświetlenie do nowo urządzanego domu zwykle odwiedzamy dziesiątki różnych sklepów szukając takiego produktu, który w najpełniejszy sposób będzie odpowiadał naszym wcześniejszym wyobrażeniom i który w dobry sposób będzie komponował się z pozostałym wyposażeniem wnętrza naszego domu. Możemy jednak pominąć tę drogę i w pewnym sensie pójść na łatwiznę, skupiając się wyłącznie na produktach oferowanych przez jednego producenta oświetlenia lub jeden sklep. W ten sposób, w naprawdę krótkim czasie stworzymy spójną stylistycznie, zbliżoną wizualnie do siebie koncepcja oświetlenia całego mieszkania. Kupując całe oświetlenie w jednym miejscu, od jednego producenta, zwykle możemy liczyć także na upust, o co warto pytać o co zawsze warto zabiegać. Zaoszczędzone dzięki temu pieniądze możemy przeznaczyć na dodatkowe oświetlenie tj. lampy biurkowe lub spożytkować je w inny, użyteczny dla nas sposób.

Dlaczego warto pójść tą drogą. Po pierwsze, oszczędzamy mnóstwo cennego czasu. Po drugie, możemy zaoszczędzić pieniądze – jeśli uda nam się wynegocjować zniżkę na zakup większej ilości sprzętu tj. lampy wiszące do rożnych typów pomieszczeń. Po trzecie, tworzymy spójną koncepcje oświetlenia dla całego mieszkania. Stawiając na oświetlenie od konkretnego producenta możemy liczyć na bogaty wybór wśród konkretnej linii produktów. Spójnych wizualnie, jeśli chodzi o styl ich wykonania, rodzaj stosowanych materiałów czy jakość wykończenia. Różnych, jeśli chodzi o formę, kształt, ilość oferowanych źródeł światła i ostateczne przeznaczenie. Często jest bowiem tak, że producent oświetlenia przygotowuje konkretną, bardzo charakterystyczną linię produktów do różnych typów pomieszczeń. Są to rzeczy utrzymane w zbliżonym do siebie stylu, ale jednak różne od siebie. Mogą być to chociażby lampy do salonu, plafony sufitowe, lampy do kuchni, kinkiety, lampy stołowe, na biurko, lampy ścienne i wiele innych.

Jeśli pozostajemy przy standardowej wersji zakupów, zyskujemy większe pole manewru. W końcu możemy dobierać zupełnie różne rodzaje światła do różnie urządzonych pomieszczeń. Jednak gdy nasze mieszkanie jest stosunkowo małe i w całości urządzamy je w jednym stylu, wtedy droga z jednym producentem oświetlenia wydaje się jak najbardziej racjonalna i w pełni uzasadniona. Jeśli na przykład urządzasz swoje mieszkanie w stylu nowoczesnym to nowoczesne lampy w elampy-oswietlnie.pl mogą pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Tutaj znajdziesz markowe oświetlenie według przeznaczenia lub według jego producentów.

3 Komentarze

  1. humorek napisał(a):

    jeśli chodzi o kuchnię to polecam pod szafkami nad blatem roboczym zamontować pasek LED daje super światło, wszystko dobrze oświetlone, dzięki czemu w kuchni się dobrze pracuje, a do tego można go fajnie schować:)

  2. Tral napisał(a):

    Wow, super to wygląda i wcale nie trzeba wiele, by samemu to wykonać. W dodatku, z tego co widzę, to nie trzeba mieć także jakiś bardzo rozwiniętych zdolności manualnych. Efekt za to jest niesamowity. Muszę przemyśleć wykonanie sobie takiej lampy, bo ładnie wygląda. Dotychczas używałam tylko ledowego oświetlenia ze specled.pl, ale myślę, że nie byłoby problemu z wstawieniem żarówki ledowej do takiej lampy.

  3. Natalia Kolag napisał(a):

    Coś w tym jest, sama niejednokrotnie kupowałam kilkanaście rzeczy w dwudziestu sklepach i oczywiście w żadnym nie byłam zdecydowana. Z tym paskiem LED to świetny pomysł, gdzieś już to widziałem, efekt jest oszałamiający.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*